Bóle reumatyczne stawów i spadek odporności

Witam, wszystkie wyniki ktore zlecil mi reumatolog mam w normie za wyjatkiem cholesterolu za wysoki. Od ok roku mam ciagle reumatyczne bole stawow i ciagle czuje jakby z grypa obolaly i ciagle bardzo latwo sie przeziebiam. Co to moze byc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podany wynik jest zbyt lakoniczny, by postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Ponadto, trudno cokolwiek Panu polecić nie wiedząc jakie konkretnie badania miał Pan wykonane. Sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami specjalisty reumatologa.