Wyniki badań i bóle stawów, mięśni i głowy

Witam o czym swiadcza moje badania CRP 0.3 hemoglobina 16.4 , hematokryt 48, erytrocyty RBC 5.5, nuklearne ANA pozytywne ANA titer 1/320, ANA mitose neg +,ANA nuclear dots+++ borykam sie z bolami miesni i stawow pozostale badania sa w normie od kilku miesiecy mam bole stawow miesni glowy i ogolne zle samopoczucie lekarz reumatolog stwierdzil artroze moje palce sa pogrubiale i przy stawach paliczkowych wyskakuja mi zgrubienia o czy moga swiadczyc moje wyniki .

Powinna Pani skonsultować się z Reumatologiem
Wyniki badań mogą świadczyć o zaburzeniu autoimmunologicznym , reumatoidalnym, podobnym....
Nieskie CRP nie przemawia za ostrym procesem zapalnym
Morfol : "trochę gęsta krew", Moze więcej płynów
Wskazana konsultacja i może dalsze badania
pozdrawiam