Bóle stawów biodrowych i wynik RTG

Witam.od około pół roku bardzo bolą mnie stawy biodrowe,brałam już leki przeciwbólowe i stosowałam różne maści ale nic mi nie pomaga.Dzisiaj odebrałam wynik z prześwietlenia rtg,i wyszło że jest nieznaczne zaostrzenie brzegów stropów panewek obu st.biodrowych.-co to znaczy?Dodam że chodziłam również na rehabilitację i nic to nie dało ,a boli coraz gorzej że chodzić nie mogę.POZDRAWIAM.

Szanowna Pani,
Taki wynik może oznaczać zmiany zwyrodnieniowe stawu biodrowego. Wskazane byłoby skontaktowanie się z lekarzem ortopedą celem oceny zdjęcia i ewentualnego dalszego leczenia.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - chirurg ortopeda