Bóle stawów i kości
Witam! Proszę o radę do jakiego lekarza mam udać się z moim problemem. Od około 2 miesięcy mam ogromne bóle. Zaczęło od dużego bólu w prawej pachwinie, gdzie cała noga mnie bolała, a kolano jakby miało pęknąć. Tak potrafiło mnie boleć bez przerwy przez cały dzień. Parę minut przerwy i ból pojawia się na przykład w lewej miednicy i boli bez przerwy, żadne leki nie pomagają. To znów przestaje i pojawia bardzo mocny ból pod prawą łopatką. Byłam u lekarza rodzinnego, przepisał mi zastrzyki z witamin oraz leki przeciwbólowe, nic mi to nie pomogło. Byłam u lekarza chirurga ortopedy, zrobił RTG i stwierdził, że wszystko jest dobrze. To ja mam pytanie, dlaczego tak mnie boli? Stwierdził, że choroby trzeba szukać gdzie indziej i na tym skończyła się jego porada, bo bardzo spieszył się na urlop - a ja już nie mogę wytrzymać z bólu. Proszę o radę gdzie mam się udać. Mam 66 lat. Pozdrawiam, Krystyna T.

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam! Skoro poprzedni lekarze nie znaleźli przyczyny warto udać się jeszcze do neurologa. Jeśli on nie znajdzie przyczyny sugeruję skorzystać z porady innego niż uprzednio ortopedy. Pozdrawiam