Bóle kości i stawów u 22-latki

O czym mogą świadczyć bóle kości, stawów? Od jakiegoś czasu mam z tym problem, kiedyś jak chodziłam, bolały mnie kości piszczelowe - do tego stopnia, ze musiałam musiałam znacznie zwolnić. Teraz chyba dlatego, ze w większości przemieszczam się samochodem, nie mam tak wielkiego problemu, jednak kości długie nadal bolą, czasem stawy, ulgę przynosi ucisk, choć nie wiem czy ból powodowany przez uciskanie nie odwraca uwagi od bólu kości. W tym momencie czuję nawet paliczki. To może być stan zapalny?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jakiś staw był kiedykolwiek obrzękniety. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Lekarz zdecyduje o konieczności udania się do lekarza ortopedy lub reumatologa.