Bóle nóg, kości i stawów u 22-latki

Bolą mnie nogi, kości i stawy. Nie wiem co może być to za choroba. Jeśli mam założoną nogę na nogę i jak chcę nią poruszać to czuje jakby kości się ocierały i strzelały. Boli mnie to w okolicy udowej i kości łonowej. Na dodatek też taki objaw mam przy kolanie (skurcz i strzela).

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne bez przeprowadzenia badania niestety nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Proponuję kontakt z ortopedą.