Bóle stopy po zewnętrznej stronie

Witam,boli mnie stopa lewa po środku od góry lekko z zewnetrznej strony ból jest taki jak by trochę piekło i boli mnie od prawie trzech tygodni noga sie nie czerwieni ani nie puchnie 21:45:06 a miesiac temu miałem usunietego gangrena koło kolana w prawej nodze

Magdalena StusiĹska

Przyczyny takiego bólu mogą być różne. Jezeli ból nie ustąpi w krótkim czasie lub będzie się nasilał należy skonsultować się z lekarzem.