Bóle sutków, żyły na piersiach i zaburzenia miesiączkowania

witam mam problem spoznil mi sie okres 1,5 miesiaca i pozniej dostalam cos podobnego do okresu i trwalo 3 dni po paru dniach od tego zaczely mnie bolec sutki i bardzo znac mi zyly na piersiach czy moge byc w ciazy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.