Bóle tyłu pleców, boku i pachwiny oraz problemy z lędźwiami

robiłam ostatnio badanie moczu .przejrzystość mętna,ph-6.0,urobilinogen lekko wzmożony,ketony ślad,pasma śluzu b.liczne.Boli mnie tył pleców i w lewym boku i lewej pachwinie.mam kłopoty z kręgosłupem ledzwiowym . naderaktywny pęcherz z którym mam kłopoty gdyż ciągle sikam nawet do 4 razy na godz co uniemożliwia mi funkcjonowanie szczególnie , podczas jazdy autobusem i funkcjonowania w terenie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do specjalisty neurochirurga, który pokieruje diagnostyką kręgosłupa. Warto też udać się na wizytę do specjalisty urologa. Odpowiednie skierowania wystawi lekarz rodzinny.