Bóle w dolnej prawej stronie brzucha

Od paru lat mam bóle w dolnej pr str brzucha. Od kilku mies. sie nasiliły, mają różny charakter, pojawiają się gdy coś dzwigam, ale boli i bez tego, czasem ciągnie,często kłuje,nieraz piecze, raz punktowo, a czasem wzdłuż tak jakby jelito, jak mam wzdęcia to bolesnie czuję jak się jelito rusza, czasem ten ból pulsuje, kiedy mam okres to boli nie tylko tak jak zawsze, ale też palący ból jelit jakby otwarta rana. Usg nic nie wykazuje, ginekolog odsyła do internisty, internista do ginekologa

Na podstawie opisywanych przez Panią dolegliwości raczej można przypuszczać, że mają one związek z narządem rodnym. Myślę, że wymaga Pani szczegółowego badania ginekologicznego być może z oceną brzucha i miednicy w badaniu tomograficznych (na pewno trzeba wykluczyć występowanie endometriozy). Samo badanie USG może być niewystarczające.