Puchnięcie brzucha oraz problemy z trawieniem
Witam.Codziennie puchnie mi brzuch,zwłaszcza prawa str.,ciągnie,ból promieniuje mi do pleców i do biodra.Próby wątrobowe i usg ok.Przy podniesieniu lewej nogi do góry bardzo boli bok,jest to miejsce wątroby.Mam problemy z trawieniem,wzdęcia codziennie.Bóle są napadowe.Ta opuchlizna jest b.duża,prawa strona brzucha wystaje.Sama domniemam,że to jelito grube albo woreczek.Męczy mnie też zgaga,odbijanie,burczenie.Ból zawsze jest po prawej str.,z trzy palce poniżej żebra.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie kolonoskopii.
Pozdrawiam.