Bóle w górnej części brzucha na wysokości żeber

Witam , moje pytanie dotyczy boli od jakiegos czasu w okolicach gornej czesci brzucha lewej strony na wysokosci rzeber.Bol ten jest tepy ustepuje w pozycji stojacej i chodzacej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.