Bóle w klatce piersiowej i drętwienie lewej strony

Witam nazywam sie Angelo nie dawno pisałem o bólu klatce piersiowej i drętwieniu całej lewej strony dziś mnie sparaliżowało w wannie nie mogłem krzyczeć o pomoc i sie ruszyć leżałem nieruchomy jutro ide do lekarza ale do jakiego mam sie udać ? dziekuje pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Na początek sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam