Bóle w miejscu ścięgna Achillesa

Witam. Od kilku miesięcy bardzo boli mnie w miejscu ścięgna Achillesa mam problem z rozprostowaniem -naciąganiem stopy. Dostałam od lekarza maści takie jak ibuprom, nurofen, frenag żel, tabletki nurofen, diclofenac oraz co-codamol z racji iż jestem w UK. Niestety nie przyniosły skutku. Mam też jakaś narosl/ obrzęk z tyłu stopy. Zrezygnowałam z chodzenia z porady lekarskiej. Lekarz przewiduje operacje. Czy to odpowiednie postępowanie?

Dzień dobry,

Skoro lekarz, który widział zmianę i przeprowadził z Panią wywiad zaproponował leczenie operacyjne to musiał mieć ku temu powody.

Pozdrawiam serdecznie.