Bóle w okolicach łydek i w nadgarstku

Dzień dobry! Mam 21 lat i mniej więcej tydzień temu przez 3 dni wieczorem przed spaniem bolaly mnie nogi (w okolicach łydek, czułem lekki ból) po tym dwa dni byl spokoj a teraz trzeci dzień bolą mnie za to ręce też lekki ból, przed położeniem się spać. Ból od w okolicach od nadgarstka do łokcia.Czym to może być spowodowane? Dodam też że w czasie dnia czuje lekkie klucia w klatce piersiowej ( w różnych miejscach, ale to trwa już dłużej mniej więcej miesiąc, lekkie klucia dosłownie przez chwile kilka razy dziennie). Sypiam normalnie, w nocy nie budzi mnie ból, po obudzeniu i w dzien bólu rak i nóg nie czuje)

Dzień dobry,

Bóle kończyn dolnych i nadgarstków mogą być ze sobą powiązane ale wcale nie muszą. Czasami przyczyną promieniującego bólu jest ucisk na nerwy korzeniowe w obrębie kręgosłupa. Bolące łydki mogą również świadczyć o problemach z krążeniem krwi w tym rejonie, natomiast aby postawić odpowiednią diagnozę należy poszerzyć diagnostykę. Konieczna wizyta u lekarza. Jedno jest pewne- nie powinien Pan lekceważyć takich objawów.

Pozdrawiam serdecznie.