Bóle w okolicy nerek oraz wynik USG

Witam, w wieku 13lat miałam operacje na wodonercze .teraz w wieku 22 lat mam bóle w okolicach nerek,zrobiłam sobie badanie USG i opis , że mam poszerzoną miedniczkę lewą do 40mm. a prawą do 19mm.zwapnienie w nerce ,Czy to może byc nawrót znowu wodonercza

Niestety po lewej stronie zastój moczu w układzie kielichowo-miedniczkowym nerki jest duży co może właśnie świadczyć o zaczynającym się wodonerczu. Radzę w tej sprawie pilnie skonsultować się z urologiem.