Wynik badania USG jamy brzusznej i nerek 8-latka
Wyniki badania jamy brzusznej u 8 latka. wszystko w normie oprócz w nerce lewej widoczna poszerzona grupa kielichów dolnych - w jednym z nich kolbowate zastoinowe poszerzenie do ok 19mm. Co to znaczy?

MĘŻCZYZNA, 13 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na poszerzenie układu kielichowo-miedniczkowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty urologa.