Interpretacja wyniku badania USG jamy brzusznej 24-latka

Proszę o interpretację badania USG jamy brzusznej. "Wątroba niepowiększona 111mm, o prawidłowej jednorodnej echogeniczności, bez wyodrębniających się zmian ogniskowych, Pęchęrzyk żółciowy obkurczony, słabo widoczny z niewykluczoną obecnością drobnych złogów, Trzustka hypoechogeniczna, widoczna fragmentarycznie, śledziona niepowiększona, jednorodna. Nerka lewa wykazuje poszerzenie układu kielichowego, nerka prawa zmian nie wykazuje, Aorta niepowiększona, pęcherz pusty.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jedynym odchyleniem od normy jest poszerzenie układu kielichowego w nerce lewej.
Pozdrawiam