Bóle w piersiach a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, ponad tydzien temu kochalam się z mężem z finałem w środku. Od wczoraj odczuwam bóle po bokach piersi, mam tez wrażenie że są obrzmiałe i bolące, łuszczy mi się też skora na brodawkach, dodam też, że czuję się tak jakbym była przeziębiona. Czy to może być ciąża? czy to za wcześnie na jakiekolwiek objawy? dodam że stosunek był tak podejrzewam 3-4 dzień przed owaulacją( tak podejrzewam) i dodam, że chciałabym mieć dzidzusia :-)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy mogą być zespołem przedmiesiączkowym lub mogą świadczyć o ciąży w celu jej potwierdzenia proszę wykonać test ciążowy