Bóle w podbrzuszu a ciąża

Dwa miesiące temu miałam ostatni stosunek z pratnerem. Zabezpieczaliśmy się, jednak chłopak doszedł we mnie, potem wszedł we mnie na chwile bez zapezpieczenia i mogł coś tam jeszcze mieć. Miesiączke miałam regularnie jak zawsze 14 sierpnia, ale no miałam ją tylko 4 dni a zawsze mam 7. W tym miesącu spóźnia mi się okres juz 10 dzień. Jakis czas temu mialam zawroty głowy i mdlosci, Czuje od dzisiaj bóle w podbrzuszne czy warto znów ponowić test, czy nie ma sie czym martwic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani wykonać test ciążowy. Jeśli badanie wykluczy ciążę a miesiączka nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.