Bóle w prawej części podbrzusza
Witam,mam od tygodnia bóle w prawej części podbrzusz,zachodzące na biodro.Miałam robione usg brzucha,crp,ob wporządku w moczu leukocyty i ciała ketonowe.Co to moze być?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.