Bóle w dolnej części brzucha nasilające się podczas siedzenia
Bóle w dolnej części brzucha-pachwinach (od kilku tygodni), przepuklina wykluczona przy usg,wypróżnianie bez problemów i dodatkowych objawów,nasilone podczas jazdy autem oraz dłuższym siedzeniu w pracy przy biurku.

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza.