Ostre bóle brzucha w dolnej części

Witam! Piszę ponieważ od 23 września miewam ostre bóle brzucha w dolnej części pod pępkiem, niekiedy promieniujące do pleców w okolice nerek. Na początku myślałam, że to bóle związane z okresem, ponieważ dostałam go 23, jednak już jest 29 września, 4 dni po okresie, a ja nadal mam takie bóle. Chwilami są nie do zniesienia, codziennie muszę wziąć tabletkę, a to pomaga i tak na krótki okres czasu, do tego piję codziennie szklankę lenu mielonego, jednak efektów jak nie było tak nie ma.

Witam! Przyczyn opisanych dolegliwości może być wiele i nie sposób zróżnicować ich bez przeprowadzenia szczegółowego wywiadu i badania fizykalnego w razie potrzeby uzupełnionych badaniami laboratoryjnymi i obrazowymi. Z uwagi na charakter dolegliwości wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, a jeśli dolegliwości się nasilą lub będą nie do wytrzymania - wezwanie pogotowia, nocnej pomocy lekarskiej (NPL) lub udanie sie do szpitalnego oddziału ratunkowego (SOR). Pozdrawiam