Bóle w prawym podbrzuszu promieniujące do pleców

witam. W skrócie: bóle w prawym, dolnym podbrzuszu, promieniujące w stronę pleców, odczuwam także przy tym pieczenie w pochwie, bóle występują co jakiś czas, mam białą wydzielinę, bezwonną, chyba zaparcia także. Wyniki badań ALAT, ASPAT, Amylazy oraz bilirubiny całkowitej, fibrynogenu - w normie, badanie USG - prawidłowe. Miesiąc temu odstawiłam tabletki anty, miesiączki jeszcze nie ma. Pytanie: czy ten ból może powodować kamienica nerkowa? Gdzie się udać na badania?

Witam. Usg jamy brzusznej zapewne uwidoczniłoby kamicę nerek. Jeśli obraz badania jest prawidłowy rozpoznanie kamicy jest mało prawdopodobne. Możliwe natomiast że dolegliwości wiążą się ze stanem zapalnym narządów rodnych. Myślę że w tym przypadku warto skonsultować się z ginekologiem.