Bóle w środkowej części podbrzusza kilka dni po miesiączce po cesarskim cięciu
8 miesięcy temu miałam cesarskie cięcie. 6 tygodni po porodzie dostałam miesiączkę (piersią karmiłam tylko 3 tyg). Od tego czasu co miesiąc kilka dni po miesiączce odczuwam bóle w środkowej części podbrzusza. Układ moczowy prawidłowy, przy wypróżnianiu się też nie mam problemów. Ginekolodzy nie widzą nic niepokojącego w obrazie USG. Jakie badania mogę dodatkowo wykonać aby móc stwierdzić czym są spowodowane męczące mnie bóle?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem zrostów po zabiegu cięcia cesarskiego. Proszę postępować wg zaleceń lekarzy ginekologów.