Bóle w stopie, kolanie i biodrze, w tym bardzo zimne stopy

Witam, mam 18 lat i od około 10 lat mam problemy z nogami. Zaczęło się od rwącego bólu w stopach, który występował zazwyczaj wieczorem i zawsze towarzyszyło mu okropne zimno w stopie. Od jakiś 2 lat zauważyłam, że ból przenosi się na kolano i biodro. W mięśniach nic mnie nie boli. Odczuwam ból jednocześnie w stopie, kolanie i biodrze w tym mam bardzo zimne stopy. Pojawił się niepokój, gdyż od miesiąca odczuwam "rozrywanie biodra" podczas spoczynku, zazwyczaj, gdy leżę nie ruchomo. Proszę o pomoc

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny Pani dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Najprawdopodobniej wskazana będzie również konsultacja u lekarza specjalisty neurologa lub reumatologa. Pozdrawiam.