Dyskomfort w biodrze i kolanie oraz ból i sztywność w palcach u dłoni

Mam 21 lat gram w piłkę nożną i chodzę na siłowni,od czterech miesięcy czuje lekki ból i dyskomfort w biodrze i kolanie oraz ból i sztywność w palcach u dłoni z samego rana,moje pytanie jest takie,czy te objawy to może oznaczać coś niebezpiecznego i czy mogę dalej trenować.

Witam,
takie objawy trzeba skonsultować z lekarzem lub fizjoterapeutą. Nie musi być to nic groźnego, dokładny wywiad i badanie pomoże ustalić przyczynę.

Witam,
ciężko jest postawić diagnozę przez internet, polecam wizytę u fizjoterapeuty lub lekarza w celu ewentualnych badań obrazowych (rtg lub isg). Biodro i kolano mogą być wynikiem przeciążenia mięśni, m.in pasam biodrowo-piszczelowego, to czesta dolegliwość u osób aktywnych sportowo. Ale tylko badanie może potwierdzić. W takiej sytuacji odpowiednie rozluźnienie, terapia manualna, taping dadzą ulgę. Co do palców dłoni może to wynikać z kręgosłupa (zła postawa), ale również badanie moze powiedzieć coś więcej.
Pozdrawiam