Zerwanie mięśnia czworogłowego uda

Dzień dobry gram w piłkę nożną i niecałe 4 tyg temu nabawiłem się kontuzji, z wyniku usg wyszło że mam zerwanie 2 stopnia mięśnia czworogłowego uda. Trzy dni temu byłem ponownie na usg żeby sprawdzić jak wygląda sytuacja z nogą. Pani radiolog powiedziała ze mięsień bardzo ładnie się zrósł i została blizna na ok 5 cm. Jadnak po powrocie do treningów nadal odczuwam ból i nie mogę normalnie trenować.

Proszę się skonsultować z fizjoterapeutą zajmującym się zawodnikami lub lekarzem medycyny sportowej. Rekonwalescencja może potrwać i wymagać jeszcze specjalnych zabiegów, np. tapingu.