Jak leczyć zerwanie więzadła krzyżowego?

Dzień dobry. Jestem Karolina, mam 21 lat. Gram wyczynowo w siatkowke.I chciałabym poprosić o małe wyjaśnienie. Chodzi o to, ze 2015 roku miałam zerwane więzadła krzyżowe (ACL), przeszlam 8 miesięcy rehabilitacji. Wróciłam na boisko. Jednak od tamtego czasu niestety ale moje kolano nie wytrzymuje tak jak bym chciała. Zawsze po graniu czuje kojacy ból, juz sprawdzilam czy jest cos nie tak. Jak sie okazuje, ze wszystko jest w porządku. Jest całe. Jednakze zauwazylam roznice miedzy graniem w siatkówkę a w piłkę nożną. Grajac w piłkę nożną kolano ma się dobrze i nic sie nie dzieje. A jesli chodzi o siatkowke to niestety ale po każdym meczu i treningu niestety boli

Obciążenie stawu jest dużo większe podczas grania w siatkówkę, gra na ugiętych kolanach itp.
Proponowałabym omówić formę zabezpieczenia stawu podczas treningów i meczów.