Co może znaczyć ta choroba mięśni?

Dzień dobry ! Mam bardzo rzadką chorobę mięśni nikt jeszcze nie ustalił od czego to sie robi i co to za choroba a zjechałem cały Poznań. Mam okresowe słabniecie mieśni robią sie małe i obwisłe i czesto towarzyszy im niejednolity odcien skóry jakby jakieś rekacje w nich zachodziły słabo sie napinaja i są małe . Minie dłuższy czas i sie za np miesiac czy szybciej odbudowywują rosnie ich objetość robią sie twardsze i nabite. Czyli normalne. Wyniki EMG rezonansu kregosłupa i badania genetyczne nic nie pokazały że wszystko ok a EMG nawet powtarzałem. Doszedłem do wniosku że może to jakieś toksyny w tych mieśniach to powodują itp. Wcale nie neurologia bo tak by sie nie odbudowywały za jakiś czas. Bardzo proszę o pomoc gdyż uwielbiam chodzić do siłowni a coraz dłuzsze przerwy musze robic jak mnie to złapie bo "flaki " i nie ma co ćwiczyc, Z górą tak mi sie zaczeło dzisć tak po 20 r zycia ale krócej i rzadziej sie robiło a z nogami tak od 5 lat. Proszę o pomoc Maciej 44l

Ważne regularne posiłki i płyny i uzupełnianie elektrolitów Ćwiczenia regularne, umiarkowane; Może przemęczenie po intensywnych ćwiczeniach, zmęczenie, odwodnienie, utrata elektrolitów ; Badanie MRI i EMG wypadły prawidłowo, więc nie ma powodów do obaw

Jak nastrój i sen? jaka praca, ile stresów???

DO KONSULTACJI Z BADANIAMI i z PACJENTEM !\

Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; CPK, kreatynina etc i Jakie wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam