Dziwna choroba mięśni u 43-latka

Witam serdecznie ! Potrzebuje pilnie pomocy od neurologa. Mam dziwaczną chorobę mieśni i odechciewa mi sie żyć. Co chwile mi flaczeją robią sie małe i miękkie nie mogę korzystać z siłowni zle sie czuje i nie mam checi do życia myśląc coraz bardziej by ze sobą skończyc. Mieszkam pod Poznaniem i szuka jakiegoś fachowca w Poznaniu i okolicach. Proszę Państwo pomóżcie mi bo z tym nie da sie zyć . Z wiekiem robi sie to coraz cześciej i dłużej trwa. Pozdrawiam Maciej 43.

Witam! Zbyt mało danych. Najwłaściwsza będzie konsultacja neurologiczna: podstawowe badanie neurologiczne, badania laboratoryjne, szczególnie EMG z przewodnictwem nerwowym. Jeżeli terminy są zbyt odległe to należy rozważyć usługi komercyjne. Powodzenia W. Łuczkowski.