Jaka była przyczyna tego drętwienia?

Witam. W czerwcu 2019 zdrętwiała mi prawa ręka i część twarzy, miałam ogólne źle samopoczucie, został wykluczony udar i zmiany nowotworowe w głowie, zatorów żadnych też nie wykryto, tego samego roku tylko w lipcu, leżałam na oddziale neurologii i miałam robiony rezonans magnetyczny z kontrastem głowy - nic nie wykazał, czysto. Od tamtej pory miewam bóle lewej stronie ciała, łącznie z twarzą oraz jej osłabienie i dretwienia kończyn w nocy. Przeszłam szereg badań od neurologa, kardiologa, endokrynologa, naczyniowa, laryngologa, gastrologa,reumatologa itd. Wyniki badań które zostały zlecone są w porządku. Dużo ich było więc ciężko mi by było o wszystkich pisać. Jedyne co wykazały to niewielkie dyskopatie. Moje pytanie brzmi, co powinnam jeszcze sprawdzić? Czy możliwe że coś zostało pominięte?

Witam! Jeżeli wykonane badania pracowniane wypadają prawidłowo, dolegliwości mogą powstawać na bazie emocjonalnej. Objawy nerwicowe mogą imitować każdą chorobę somatyczną, którą ciężko jest zróżnicować. Proponuję Poradnię Zdrowia Psychicznego, zbadają po swojemu, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i w zależności od uzyskanych wyników zaproponują odpowiednie działanie: Psychoterapię ze wsparciem lekami p/lękowymi. Jeżeli na NFZ są zbyt odległe terminy, to zawsze można skorzystać z usługi komercyjnej. Powodzenia W. Łuczkowski.