Co mogą znaczyć te codzienne bóle i zawroty głowy?

Witam,wykluczylam:choroby zębów,przyzębia itd,hormon tarczycy,ciśnienie,cukier,og badania krwi w normie,bez urazu glowy i kręgosłupa w ostatnich 6miesiacach,brak patologii w kręgosłupie na wszystkich odcinakach, od lutego br praktycznie codziennie boli mnie głowa z różnych stron,czasem caly dzien czasem kilka godzin lub minut towarzyszy mu szczekoscisk. ,lekkie zawroty głowy.Pomocy!

Witam! Przy mieszczących się w normie wynikach badań pracownianych zawsze należy brać pod uwagę podłoże emocjonalne, w tym napięciowe bóle głowy. Jeżeli lokalizacja i charakter dolegliwości są zmienne, to także przemawia za przyczyną nerwicową. Proponuję skontaktować się ze specjalistą od nerwic: psychiatra, psycholog lub psychoterapeuta. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne. Po analizie uzyskanych wyników zaproponują odpowiednie dalsze postępowanie. Jeżeli w Poradniach Zdrowia Psychicznego będą odległe terminy, to zawsze można skorzystać z usługi komercyjnej. Powodzenia W. Łuczkowski.