Dlaczego mam to ciągłe oszołomienie?

Dzień dobry. Od kilku miesięcy borykam się z następującymi dolegliwościami - towarzyszące całymi dniami uczucie oszołomienia/ogłuszenia/'chaosu' w głowie (uczucie podobne do tego, gdy człowiek bez wady wzroku zakłada mocne okulary), częste napady zimna i senności, uczucie ucisku/ napięcia w głowie, w obrębie ramion, karku (ale nie jest to ból). EEG w normie, RMI głowy (bez kontrastu) - prawidłowe. Morfologia w porządku. TSH też. Podstawowe badania bez odchyleń. Internista i neurolog nie bardzo wiedzą, co zrobić, a ja nie wiem, do jakiego lekarza się udać, jakie badania wykonać. W zasadzie wydaje mi się, że lekarze, z którymi miałam styczność, lekceważą zgłaszane przeze mnie dolegliwości. Dla mnie stan ten jest uciążliwy, miewam gorsze i lepsze dni, ale tak naprawdę nie pamiętam, kiedy czułam się w 100% normalnie. Będę wdzięczna za wskazówki.

Witam! Przy prawidłowych wynikach badań laboratoryjnych i konsultacjach lekarzy-somatyków należy poważnie brać pod uwagę zaburzenia nerwicowe., które do złudzenia mogą imitować objawy każdej choroby somatycznej. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego (NFZ) określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię itp. W zależności od uzyskanych wyników i diagnozy zaproponują odpowiednie postępowanie: psychoterapię z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Jeżeli terminy w PZP są odległe, to zawsze można skorzystać z usług komercyjnych. Powodzenia W. Łuczkowski.