Co oznacza mój lęk oraz unikanie ludzi?

Boję się, nie daję rady z kontaktem z rodziną, ludźmi unikam najlepiej mi samej

Witam! Problem lepiej zdiagnozować. Mogą to być symptomy różnych chorób. Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Zespół diagnostów (psycholog, psychiatra) oceni sytuację i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie, po co się męczyć samemu. Do PZP nie jest wymagane skierowanie. W przypadku odległych terminów można skorzystać z usług komercyjnych. Powodzenia. W. Łuczkowski.