Czy takie dolegliwości mogą mieć związek z nerwicą lękową?

Witam, codziennie mniewam duszności,drętwienie kończyn,bóle np w nogach,lub ogólne ukłucia w ciele,szumy w uszach,obsesyjnie sprawdzam puls,czuję się lepiej w domu(na dworze mam dziwne poczucie odrealnienia)drży mi w głowie i stopie,ostatnio byłam u lekarki bo mam bardzo widoczne żyły(widoczne ale nie wystające) i pajęczaki powiedziała mi że to nic takiego ,jednak ja nadal kazda wolna chwile spedzam na googlaniu w internecie na temat chorób i przypisuje je sobie i popadam w paranoje ze jestem na to chora,mialam ostatnio robiona generalne badanie krwi wszystko ok,dodam ze mam hasmioto i niedoczynnosc tarczycy,czy to nerwica lekowa?jak mam sobie pomóc?

Witam! Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego (skierowanie nie jest potrzebne). Porobią odpowiednie testy, przebadają po swojemu i ew. zaproponują odpowiednie postępowanie terapeutyczne. Objawy, które Pani przytoczyła najbardziej przemawiają za sprawą nerwicową, ale korespondencyjnie nie powinno się diagnozować ani leczyć. Jeżeli terminy w PZP będą zbyt odległe to zawsze można skorzystać z usług komercyjnych. Powodzenia W. Łuczkowski.