Czy jestem w grupie ryzyka udaru?

Ostatnio czesto dretwieje i mrowi mi polowa ciala (policzek, kark, glowa, reka) mam lordoze splycona i kifoze piersiowa, silne zawroty glowy. Przeczytałam ostatnio w związku z tym o udarach mlodych ludzi i jestem przerażona ze to to. Badania dobre, ddmery ok, dopoler szyjny ok, kardiologiczne ok, tk glowy rok temu ok, morfologia ok, cisnienie raczej niskie choć rozkurczowe lubi byc wysokie czasami ok 94, pale papierosy malo się ruszam ale walcze z tym waga ok, czy jestem w grupie ryzyka udaru?

Witam serdecznie,

Czy należy Pani do grupy ryzyka udaru, określa lekarz neurolog. Jeśli ma Pani obawy z tym związane, proszę skonsultować się z lekarzem neurologiem.

Pozdrawiam.

Witam!
Ma Pani duży ładunek lęku i niepokoju wewnętrznego, co skutkuje wahaniami tętna i ciśnienia krwi. Proponuję zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie badania i podejmą leczenie z użyciem psychoterapii i leków p/lękowych.
Jeżeli w PZP będą zbyt odległe terminy to sprawę można załatwić w gabinecie prywatnym - w zależności od funduszów.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.