Co może oznaczać lęk nocny?

Lęk w nocy. Witam, przez ostatnie trzy dni ciągle się czegoś boję. Szczególnie w nocy. Nie potrafię tego powstrzymać. Leżę w łóżku i strasznie mocno bije mi serce,w głowie mam tysiące strasznych myśli z horroru. Pocę się ze strachu i mam wrażenie jakby ktoś mnie obserwował. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Od trzech dni śpię przy zapalonej lampce. Czy to jakas nerwica?

Witam!
Badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne. Kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, porobią odpowiednie badania testowe, oznaczą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują leczenie: psychoterapia z ew. wsparciem lekami z grupy SSRI.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią, by zadbać o siebie i skorzystać z osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem dotarcia do przyczyny opisanych przez Panią symptomów.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com