Jak pozbyć się drżenia ciała, które pojawia się podczas kłótni?

Witam. Mam 22 lata .Od najmłodszych lat miałam problemy w domu (kłótnie, szarpaniny itp). Zawsze towarzyszyło u mnie trzęsienie się rąk, nóg, całe ciała jednym słowem. Aktualnie przy kłótniach nawet w którym nie towarzysze to następuje tzw drgawka całego ciała. Po jakiś 2 godzinach to ustępuje, ale chciałabym się dowiedzieć co robić w tym kierunku, tabletki na uspokojenie czy jak?

Witam! Szczerze odradzam stosowania :uspokajaczy" na własną rękę. Najlepiej skonsultować się w Poradni Zdrowia Psychicznego - są tam zespoły terapeutyczno-lecznicze, porobią odpowiednie badania testowe (profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, neurotyczność, podatność na sugestię itp.) i zaproponują odpowiednie postępowanie terapeutyczne. Powodzenia W. Łuczkowski.