Co oznaczają wahania psychiczne u 19-latki?

Dzień dobry Od dwóch lat zmagam się z silnymi zmianami emocjonalnymi. Raz dręczy mnie emocjonalna pustka, poczucie bezsensu, myśli związane ze śmiercią. Innym razem lękam się o swoje życie, am napady strachu, różne urojenia. Jak sobie poradzić z tak skrajnymi odczuciami?

Witam!
Mogą to być tylko zwykłe dywagacje u osoby bardzo młodej. Radzę jednak kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego: zbadają, zrobią odpowiednie badania, w tym testowe, ocenią profil osobowości, poziom lęku, podatność na sugestię. Wspólnie ustalicie dalsze postępowanie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.