Co może oznaczać taki ból w przełyku?

Witam Niecałe pół roku temu miałam wykonaną gastroskopię z powodu podejrzenia refluksu. Podczas gastroskopii został wykryty tylko brodawczak który został wycięty. Minęło pół roku a mnie to miejsce boli, początkowo myślałam ze to serce, płuca, krzywy kręgosłup, nerwoból lub nerwica ale gdy połknęłam tabletkę która właśnie w tem miejsc na chwile sie zatrzymała wtedy ten ból nagle sie powiększył do tego stopnia ze aż łzy poleciały. Nie wiem co to może być i gdzie sie z tym udać

Witam! Najlepiej skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Określą profil osobowości poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne cechy osobowości. W zależności od uzyskanych wyników zaproponują najwłaściwsze postępowanie. Zaburzenia nerwicowe mogą imitować każdą chorobę somatyczną, zresztą znaczna część zgłaszanych problemów ma podłoże emocjonalne. Powodzenia W. Łuczkowski.