Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam te zawroty głowy mając 21 lat?

Witam! Mam 21 lat 194cm wzrostu 83 KG, od miesiąca doznaję zawrotów głowy takich jakbym był w stanie upojenia, również upośledza mi to wzrok tak jakbym był pod wpływem alkoholu, pojawiają się niestrawności, biegunki, osłabienie, problemy z utrzymaniem równowagi. Byłem już u laryngologa, kardiologa, neurologa, robiłem rezonans magnetyczny głowy i wszystko jest w porządku nie ma żadnych odchyleń, a objawy dalej są jak wyżej. Nasila się to wieczorami, pojawia się też takie widzenie przez mgłę. Robiłem tez badanie krwi, zazywam witaminy, dobrze sie odzywiam. Wszystko w normie.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 2 miesiące temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Witam! Należy się poważnie zastanowić nad zaburzeniami nerwicowymi. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, określenie profilu osobowości, poziomu lęku i niepokoju wewnętrznego, podatności na sugestię i inne. W leczeniu zazwyczaj się stosuje psychoterapię z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Nerwica może do złudzenia imitować każdą chorobę somatyczną. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy