Dlaczego mam te zawroty głowy mając 21 lat?

Witam! Mam 21 lat 194cm wzrostu 83 KG, od miesiąca doznaję zawrotów głowy takich jakbym był w stanie upojenia, również upośledza mi to wzrok tak jakbym był pod wpływem alkoholu, pojawiają się niestrawności, biegunki, osłabienie, problemy z utrzymaniem równowagi. Byłem już u laryngologa, kardiologa, neurologa, robiłem rezonans magnetyczny głowy i wszystko jest w porządku nie ma żadnych odchyleń, a objawy dalej są jak wyżej. Nasila się to wieczorami, pojawia się też takie widzenie przez mgłę. Robiłem tez badanie krwi, zazywam witaminy, dobrze sie odzywiam. Wszystko w normie.

Witam! Należy się poważnie zastanowić nad zaburzeniami nerwicowymi. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, określenie profilu osobowości, poziomu lęku i niepokoju wewnętrznego, podatności na sugestię i inne. W leczeniu zazwyczaj się stosuje psychoterapię z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Nerwica może do złudzenia imitować każdą chorobę somatyczną. Powodzenia W. Łuczkowski.