Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co stosować na codzienne zawroty głowy?

Od trzech lat cierpię na zawroty głowy. Zaczęło się to od pewnego poranka kiedy to sufit i meble wirowały przed moimi oczami, potem L4 od lekarza z prośbą o odpoczynek od dość stresującej pracy. Na pół roku ta dolegliwość ustąpiła i znów wracała. Obecnie nie potrafię już normalnie funkcjonować, codzienne zawroty głowy czasami doprowadzają mnie do mdłości. Uczucie jakbym właśnie zeszła z karuzeli jest już nie do zniesienia. Byłam u kilku neurologów, słyszałam kilka diagnoz...stwardnienie rozsiane, borelioza, problemy z kręgosłupem. Wyniki badań mam bardzo dobre a mimo to zawroty głowy uprzykrzają mi codzienne życie, czasami czuje że zaraz zemdleje i chce żeby tylko ktoś mi pomógł
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam!
Dziwne, że mówimy o tak poważnych chorobach jak SM bez potwierdzenia badaniami laboratoryjnymi. Należy dokładnie zbadać neurologicznie, RM głowy, EEG, potencjały wywołane i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Jeżeli badania laboratoryjne są prawidłowe, to należy myśleć o przyczynach emocjonalnych. Psychiatra, odpowiednie testy diagnostyczne, określenie profilu osobowości, lęku i niepokoju wewnętrznego, podatności na sugestię i próba leczenia zaburzeń nerwicowych.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy