Dlaczego mam zawroty głowy o różnym nasileniu?

Witam Od kilku lat mam zawroty głowy o różnym nasileniu. Jakie mogą być przyczyny zawrotów głowy. Byłam już u kilku lekarzy. Badania nie dają podstaw do podjęcia leczenia. Zawrotom towarzyszy ogólne osłabienie i bóle mięśni i stawów oraz złe samopoczucie i niechęć do życia. Dodam, że robiłam badania tarczycy i lekarz stwierdził, że przyczyną nie jest tarczyca. Według lekarza wyniki tarczycy nie dawały podstaw do leczenia. Zrobiłam też badanie prób wątrobowych i wynik też był ok. Co to może być

Witam!
Jeżeli badania pracowniane są prawidłowe, to należy rozważyć podłoże nerwicowe - objawy bywają identyczne. Radzę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią swoje badania testowe, określą profil osobowości, lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują drogę wyjścia z tej sytuacji - nie musi się Pani na nią zgadzać! Na poprawę i tak trzeba będzie trochę poczekać - taka jest specyfika działania tych metod: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.