Jak wyleczyć bóle brzucha, biegunki, jasne odbarwione stolce, zawroty głowy?

Witam jestem kobietą 27 lat od roku czasu borykam się z pewnymi dolegliwościami, a mianowicie bóle brzucha, biegunki, jasne odbarwione stolce, zawroty głowy, chdniecie. Wszystkie badania pod kontem trzustki, wątroby ok, morfologia, mocz, tarczyca, cholesterol ok, kolonoskopia ok jedynie gastroskopia w maju ubiegłego roku zapalenie błony śluzowej zaladka, nadrzerki, bakteria HB. Brałam na to antybiotyki. Gdzie można szukać problemu. Raz czuje się lepiej, raz gorzej, nie wiem już co robić. Proszę o jakąś pomoc, poradę pozdrawiam Patrycja.

Witam!
Jeżeli badania dodatkowe wypadają prawidłowo, to należy poważnie brać pod uwagę tło nerwicowe - dolegliwości są identyczne jak przy chorobach somatycznych, jednak odpowiedź na zazwyczaj stosowane metody leczenia jest co najwyżej mierna (wymagają innego postępowania). Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub gabinetem prywatnym, Porobią badania testowe: rodzaj osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i przedstawią swoje warianty leczenia: odpowiednia psychoterapia ze wsparciem lekami p/lękowymi. Uprzedzam, że na pierwsze efekty trzeba będzie trochę poczekać: leki zaczynają działać po 2-4 tygodniach, a czasem ten okres się wydłuża. Dla złagodzenia okresu oczekiwania czasem włącza się ataraktyki.
Powodzenia
W. Łuczkowski.