Co mogą oznaczać codzienne omdlenia od trzech dni i utraty równowagi?

Co mogą oznaczać codzienne omdlenia od trzech dni i utraty równowagi. Mam gorycz w ustach, podwyższone s100 do granicy normy. W szpitalu stwierdzono nerwicę bo w tomografii komputerowej nic nie wyszło. Do tego mam ból nosa od dwóch lat. Co to może oznaczać i do jakich specjalistów się udać?

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu) celem diagnostyki i (komplementarnego) leczenia.

Serdeczności i radości dla Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam!
Jeżeli badania laboratoryjne wychodzą prawidłowo, a dolegliwości nie ustępują po typowym leczeniu, należy poważnie rozważyć tło nerwicowe tych zaburzeń. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, lub gabinetem prywatnym. "Dorobią" odpowiednie badania testowe, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują właściwe postępowanie: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Nerwice mogą imitować objawy wszelkich chorób somatycznych. Całe szczęście nie stanowią faktycznego zagrożenia dla życia, ale są tak dokuczliwe, że potrafią człowieka "wyłączyć" z życia towarzyskiego, zawodowego i rodzinnego. Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry.
Powodzenia
W. Łuczkowski.