Czy przy nerwicy możliwe są omdlenia?

Witam, Od sierpnia tego roku mam stwierdzoną nerwicę lękową a od końca września przyjmuje leki. Dziesięć dni temu 2 razy zemdlałam, co mi się nie zdarzało do tej pory. Czy mogłam zemdleć od nerwicy? Przecież przyjmuję leki. Mam też hashimoto i przyjmuję euthyrox N25. Czy mogłam zemdleć od tych tabletek? Proszę o szybką odpowiedź. Nie mam już siły.

Witam,

wskazana jest konsultacja internistyczna i szczegółowa diagnostyka oraz konsultacja neurologiczna. Zaburzenia lękowe skutecznie leczy się metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, w przypadku, kiedy farmakoterapia nie przynosi oczekiwanych rezultatów, można zastosować leczenie metodą psychoterapii.

Pozdrawiam serdecznie