Jak łączyć leki na nerwicę lękową?

Przyjmuję leki Acard 75 i Concor 5. Lekarz przepisał mi na nerwicę lękową lek Asentra 50. W ulotce jest napisane, żeby nie łączyć z kwasem acetylosalicynowym ( Acard). Od jutra chciałabym zacząć przyjmować lek, lecz mam obawy czy jest to bezpieczne?

Proszę mieć na uwadze, że leki działają zazwyczaj jedynie objawowo. W przypadku nerwicy lękowej najlepsze i długotrwałe efekty przynosi psychoterapia. Polecam podjąć psychoterapię Poznawczo-behawioralną. Pozdrawiam