Jak kontrolować napady lęku?

Witam, mam 18 lat jestem w klasie maturalnej. Od pewnego czasu czuje lęk, który napada mnie od tak niepostrzeżenie. Przestałam wierzyć w siebie, czuje że nie dam sobie rady w przyszłości. Straciłam pewność siebie, często kłócę sie z moim chłopakiem, dostaje nagłych napadów agresji, płaczu, moj nastrój zmienia sie co chwilę. Nie wiem co to moze byc i co z tym zrobić i jak to kontrolować. Co można z tym zrobić?

Witam!
Wskazane leczenie problemów emocjonalnych. Poradnia Zdrowia Psychicznego zrobią odpowiednie testy, określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i zaproponują rozwiązanie Pani problemu. Wskazana wydaje się być psychoterapia, aby nie zamulać umysłu (klasa maturalna).
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Tak nie musi być!

Zalecałabym Pani, by nie czekała i skontaktowała się osobiście z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i ewentualnego leczenia (w ramach NFZ-tu).

Serdeczności i zadowalającego codziennego funkcjonowania,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień Dobry Pani,

Tak nie musi być!

Zalecałabym Pani, by nie czekała i skontaktowała się osobiście z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i ewentualnego leczenia (w ramach NFZ-tu).

Serdeczności i tylko zadowalającego codziennego funkcjonowania,
irena.mielnik.madej@gmail.com