Jak leczyć ciągły lęk?

Lat 23 ciągle mam wrażenie że umrę sprawdzam co chwilę ręką jak mi bije serce nie mogę spać w nocy ani też pracować w dzień. Ciągle boję się wyjść z domu do pracy gdyż tam podwaja mi się objawy paniki i strachu przed śmiercią co mi jest

Witam Pana,

prawdopodobnie cierpi Pan z powodu lęku panicznego, wskazane jest leczenie metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej - wysoka skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych.

Pozdrawiam serdecznie